Szentmisék sorrendje – Április 5-12. között

ASÁRNAP

VIRÁGVASÁRNAP

- Barkaszentelés ÉLŐ KÖZVETÍTÉSBEN LESZ A SZENTELÉS (minden család előkészíti az asztalra a barkát, gyertyát és az otthon lévő szenteltvizet, és amikor én szentelem a barkát, azokban a pillanatokban otthon is meghintitek szentelt vízzel.)

- ÜNNEPI SZENTMISE és rövid szentségimádás

5.

HÉTFŐ- kedd

________________________________________________________

SZERDA

ÁPRILIS

8.

NAGYCSÜTÖRTÖK

- Gyóntatás és áldoztatás a templom hátsó udvarán

- Az utolsó vacsora emlékmiséje és szentségimádás ONLINE közvetítés a plébánia facebook oldalán

9.

PÉNTEK

NAGYPÉNTEK

- Csonkamisének nevezett nagypénteki szertartás ONLINE közvetítés a plébánia facebook oldalán

10.

SZOMBAT

NAGYSZOMBAT

- Csendes szentségimádásra be lehet menni a nap folyamán a templomunkba, ki lesz téve az oltárra az Oltáriszentség!

- Gyóntatás és áldoztatás a templom hátsó udvarán

- Vigília szentmise -MINDENKI BELEKAPCSOLÓDIK VAGY A CSÍKSOMLYÓI VAGY A GYULAFEHÉRVÁRI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSBE (www.templom.ro)

11.

VASÁRNAP

HÚSVÉTVASÁRNAP – URUNK FELTÁMADÁSA

- Ételszentelés - ÉLŐ KÖZVETÍTÉSBEN LESZ A SZENTELÉS (minden család előkészíti az asztalra az eledelt, a gyertyát és az otthon lévő szenteltvizet. Amikor én szentelem az ételt a plébániai facebook közvetítésben, abban az időben imádkoztok és otthon is meghintitek szentelt vízzel.)

- Ünnepi szentmise ONLINE közvetítés a plébánia facebook oldalán

12.

Hétfő

április

13.

HÚSVÉTVHÉTFŐ

- Ünnepi szentmise - ONLINE közvetítés a plébánia facebook oldalán

Kegyelemteljes Húsvéti Ünnepeket kívánunk mindenkinek!

Régebbi miserendek